DUYURULAR:

 


              7-9 Haziran 2012 tarihleri arasında İzmir'de toplanacak olan Üçüncü Ulusal Kristalografi Toplantısı TUCr2012'ye hoşgeldiniz.

              İlki 2004 yılında Samsun'da ve ikincisi 2006 yılında Kayseri'de düzenlenen toplantımızın 2008 yılında yapılması gereken üçüncüsü bir sonraki yıl düzenlenecek 25. Avrupa Kristalografi Toplantısıyla (ECM-25) birleştirildiğinden Ulusal Kristalografi Derneğinin öncülüğünde düzenlenen ulusal toplantılarımızın üçüncüsünün 2012 yılında yapılmasına karar verilmiştir. Başarıyla düzenlenen ECM-25'in ardından Türk Kristalografi Derneği, Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Fakültesi'nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan Üçüncü Ulusal Kristalografi Toplantısı'na katılımınızı beklemektedir.

              TUCr2012 yalnızca yurtiçi ve yurtdışından gelecek kristalograflara değil, aynı zamanda malzeme ve mineral, biyolojik ve makromoleküler kristalografi, temel ve fiziksel kristalografi, kimyasal kristalografi ile bu alanlardaki çeşitli deneysel ve kuramsal yöntemlerle ilgilenen araştırmacıların katılımına açıktır.

Organizasyon Komitesi
 

 

 

Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Kayıt                                                           Tasarım ve Kodlama: UCBEYİN Bilişim Hizmetleri

Copyright 2011- 2017 Ana Sayfa - 3. Ulusal Kristalografi Toplantısı 2012 İZMİR. kristalografi@tucr2012.org
ucbeyin webtasarim networking